O firmie

OCEANIC to producent nowatorskich marek kosmetycznych, które idealnie dbają o zdrowie i komfort każdej skóry – nawet tej wyjątkowo wrażliwej, dostępnych w kanałach masowym, farmaceutycznym oraz e-commerce i eksport. Od 1982 roku tworzymy doskonałe kosmetyki, by każdy czuł się pięknie i pewnie. Zaufały nam miliony osób w Polsce i na świecie, które dzięki markom OCEANIC na nowo pokochały swoją skórę.

Największa marka w portfolio naszej firmy to AA, odpowiadająca na kompleksowe potrzeby pielęgnacyjne konsumentów, oferując kosmetyki o potwierdzonej skuteczności i bezpieczeństwie nawet dla najwrażliwszej skóry. Kategoria makijaż, reprezentowana jest przez markę AA Wings of Color, oferującą szeroki wachlarz kosmetyków o hipoalergicznych formułach, co w tym obszarze jest prawdziwą sztuką i udaje się wyłącznie najlepszym. Czasem historia wielkiego sukcesu zaczyna się od jednego produktu, jak w przypadku serum do rzęs Long4Lashes, który stał się produktem bestsellerowym i ikonicznym w swojej kategorii, dając początek marce More4Care. Marka działa w kilku kategoriach produktowych: pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu, wyróżniając się natychmiastowymi i spektakularnymi efektami, inspirowanymi możliwościami współczesnej kosmetologii.

Kolejna marka to L’biotica, dostępna wyłącznie w kanale Pharma, oferująca profesjonalne dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Inspiracje czerpie ze świata medycyny estetycznej, farmacji, kosmetologii i SPA. Marka Biovax to specjalistyczna marka dermokosmetyków do pielęgnacji skóry głowy i włosów współtworzona z trychologami. W ofercie Biovax znajdują się serie kosmetyków dopasowane do pielęgnacji różnych typów włosów. Marka Oillan oferuje gamę hipoalergicznych emolientów, przywracających równowagę skórze suchej, podrażnionej, atopowej, wrażliwej i alergicznej. Dermokosmetyki Oillan wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, intensywnie i długotrwale nawilżają, przywracają poczucie komfortu. Aquaselin to marka skutecznych antysperspirantów, hamujących wydzielanie potu i bezpiecznych dla skóry wrażliwej.

Posiadamy własny dział badań R&D, gdzie łączy się wiedza o trendach kosmetycznych, składnikach, innowacyjnych formułach, dane z badań konsumenckich i sprzedażowych, by finalny produkt okazał się rynkowym strzałem w dziesiątkę. Posiadamy własny zakład produkcyjny na Pomorzu, w Trąbkach Małych, będący jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce i w Europie.

OCEANIC SP. Z O.O.
81-736 Sopot
ul. Łokietka 58

Numer konta: 77 1240 1242 1111 0010 1660 2750, prosimy o podawanie w tytule przelewu numeru zamówienia.

OCEANIC SP. Z O.O. wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego powadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0001076397, NIP 585-144-44-49, REGON 220702097, kapitał zakładowy 82.500.000 zł, opłacony w całości.