Oceanic całym sercem z Ukrainą

Działamy! W związku z sytuacją na Ukrainie realizujemy nasz długofalowy plan pomocy i działania dla uchodźców.
Oto co, do tej pory zrobiliśmy:

1.  Wśród naszych pracowników jest wielu takich, którzy przyjęli w swoim domu uchodźców z Ukrainy. Otrzymują oni od nas wsparcie w postaci dodatkowego, płatnego urlopu (1 dzień w tygodniu) oraz produkty higieniczno-kosmetyczne dla rodzin.
2. Zorganizowaliśmy firmową zbiórkę pieniędzy na rzecz gości z Ukrainy, którzy mieszkają u naszych pracowników. Firma podwaja zebraną kwotę i przekazuje potrzebującym.
3. Wsparliśmy kilka fundacji, organizujących pomoc na rzecz uchodźców, przeznaczając środki kosmetyczno-higieniczne z portfolio OCEANIC. Na liście naszych partnerów są m. in.: fundacja JESZCZE, fundacja POLSAT czy fundacja PAN WŁADEK. W ramach akcji w naszym sklepie internetowym codziennie przez min. 10 dni będziemy przekazywać 100 produktów fundacjom niosącym pomoc Ukrainie. Jesteśmy otwarci na więcej!
4. W Warszawie udostępniliśmy dom dla ukraińskiej rodziny z czwórką dzieci, która uciekła z terenów objętych wojną. Otrzymali od nas produkty pierwszej potrzeby. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, by pomóc w adaptacji do życia w naszym kraju.

Zakładamy konsekwentne, odpowiedzialne działania, bo jesteśmy przekonani, że tylko takie przyniosą realną pomoc. Całym sercem jesteśmy z Ukrainą.