AA

W trosce o pielęgnację skóry wrażliwej i skłonnej do alergii już ponad 40 lat
AA to ekspert hipoalergicznej pielęgnacji skóry i jedna z najstarszych marek na polskim rynku kosmetycznym. Wyznacza trendy w tworzeniu bezpiecznych, skutecznych i innowacyjnych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Wszystkie kosmetyki marki AA są bezpieczne dla skóry wrażliwej oraz testowane kliniczne wśród alergików.
W trosce o pielęgnację skóry wrażliwej i skłonnej do alergii już ponad 40 lat
AA LAAB Krem SPF 30 nawilżająco-rozświetlający
LAAB
AA LAAB Krem SPF 30 nawilżająco-rozświetlający
44,99 zł

Bezpieczeństwo produktów
Wszystkie produkty są testowane klinicznie na skórze wrażliwej. Opracowywanie formuł kosmetycznych odbywa się w oparciu o tzw Black-listę 26 składników zdefiniowanych jako potencjalnie alergizujące i zakazane w produktach marki A
Ekspertyza
40 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry wrażliwej. Opatentowane składniki i formuły przy ścisłej współpracy ze srodowiskiem medycznym.
Innowacyjność
Pionier na polskim rynku demokratyzujący światowe trendy. Twórca kategorii płynów do hiegieny intymnej, pierwszej linii kosmetyków dla skóry wrażliwej czy inicjator nawigacji po wieku w kosmetykach do pielegnacji twarzy.
Wrażliwość
Hipoalergiczne formuły zawierające najwyższej jakości substancje aktywne, produkowane z zachowaniem wysokich norm rynku farmaceutycznego.

alt
Pielęgnacja Twarzy
Pionier kosmetyków do pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Twórca kultowego pomarańczowego kremu AA Cera Wrażliwa i linii cieszącej się niesłabnącym powodzeniem już od ponad 40 lat. Ekspertyza w dziedzinie pielęgnacji twarzy zainicjowała obecny podział kategorii po wieku konsumentki, wraz z pojawieniem sie serii AA Technologia Wieku 5 Repair 40+ ; 50+; 60+; 70+. Obecnie w portfolio kosmetyków do pielęgnacji twarzy AA znajduje sie szeroka oferta, pokrywająca potrzeby skóry w każdym wieku.

Bestsellery Pielęgnacja twarzy

Wszystkie produkty

alt
Makijaż wrażliwy na skórę
Hipoalergiczne i wegańskie kosmetyki do makijażu testowane klinicznie wśród alergików. Rozwój marki odbywa się przy regularnym wsparciu ekspertów beauty, w tym znanej polskiej makijażystki oraz ambasadorki marki AA Magdaleny Pieczonki.

Bestsellery Makijaż

Wszystkie produkty

alt
Pielęgnacja ciała
Bezpieczne i sensoryczne formuły kosmetyków powstałe w oparciu o najnowsze trendy oraz potrzeby konsumenckie. Skutecznośc fomuł potwierdzona badaniami konsumenckimi oraz uznaniem środowiska beauty.

Bestsellery Pielęgnacja ciała

Wszystkie produkty

Higiena intymna
Higiena intymna
Higiena intymna
Twórca kategorii Higiena Intymna w Polsce, regularnie rozwijający serie kosmetyków w różnych grpach konsumenckich i wiekowych . Producent pierwszego płynu do Higieny Intymnej, który dba o najwrażliwsze miejsca kobiecego ciała już ponad 40 lat.

Bestsellery Higiena intymna

Wszystkie produkty

Mama i Dziecko
Mama i Dziecko
Mama i Dziecko
Produkty do pielęgnacji najwrażliwszej skóry dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia. Opatentowane formuły hipoaergiczne zapewniają jakośc i bezpieczeństwo stosowania.

Bestsellery Mama i Dziecko

Wszystkie produkty