BARBOUR

Zapach sukcesu w stylu brytyjskiego imperium
Barbour to synonim angielskiego stylu życia ludzi sukcesu, wysokiej jakości i prestiżu. Ekskluzywna marka obejmuje ubrania, akcesoria oraz luksusowe wody perfumowane. Swoją popularność Barbour zawdzięcza charakterystycznemu designowi, ponadczasowemu szykowi i elegancji.
Zapach sukcesu w stylu brytyjskiego imperium
Barbour for Him Woda perfumowana 50 ml
Barbour for Him
Barbour for Him Woda perfumowana 50 ml
340,00 zł

Tradycja zobowiązuje
Angielska marka z ponad 100-letnią historią i rekomendacją rodziny królewskiej. Posiadanie produktów Barbour jest jednoznaczne z dobrym stylem oraz przywiązaniem do tradycji.
Moda w stylu Barbour
Barbour to marka znana z produkcji ponadczasowych kurtek oraz płaszczy. Hitem okazała się nieprzemakalna kurtka woskowana, którą wyróżnia podszewka w kratę i sztruksowy kołnierz. W Wielkiej Brytanii mawia się, że na eleganckie przyjęcie lepiej przyjść w kurtce Barbour, niż w źle dopasowanym garniturze.
Dla kobiety sukcesu
Woda perfumowana Barbour For Her to hołd złożony brytyjskim łąkom. Połączenie nut kwiatowych jaśminu, tuberozy, irysa z orzeźwiającymi aromatami cytrusów przynosi spokój i ukojenie zabieganej kobiecie sukcesu.
Dla spełnionego mężczyzny
Woda perfumowana Barbour For Him to ukłon w stronę szkockiego dziedzictwa marki. Zamknięta we flakonie mieszanka drzewnych nut to idealny zapach dla spełnionego mężczyzny.

Oceanic
Oceanic

Oceanic

Woda perfumowana Barbour

Wszystkie produkty
Oceanic

Oceanic

Barbour dla niej i dla niego

Wszystkie produkty
Oceanic