L'BIOTICA

Rytuał holistycznej pielęgnacji
L’biotica to ekspert w codziennej pielęgnacji, oferujący idealnie dopasowane rozwiązania do potrzeb skóry i włosów w formatach oraz konsystencjach odpowiadających na różne oczekiwania, w zależności od preferowanej pielęgnacji - dziennej, nocnej, ekspresowej, regularnej, dermatologicznej czy estetycznej. W kosmetykach L’biotica znajdziemy wysoką zawartość składników aktywnych, które przekładają się na skuteczne i widoczne efekty pielęgnacyjne.
Rytuał holistycznej pielęgnacji
BIOVAX Ultra Violet Intensywnie regenerujący szampon tonujący do włosów blond i siwych 200 ml
Glamour Ultra Violet
BIOVAX Ultra Violet Intensywnie regenerujący szampon tonujący do włosów blond i siwych 200 ml
24,99 zł

Cenne składniki w wysokich stężeniach
Holistyczna pielęgnacja skóry dopasowana do potrzeb i problemów skóry w każdym wieku. Zawiera duże stężenia najczęściej poszukiwanych w pielęgnacji skóry składników: wit. C, kolagen, retinol, kwas hialuronowy, hydroksykwasy, niacymamid.
Domowe SPA
Szeroka gama masek na tkaninie do pielęgnacji twarzy i ciała, zapewnia profesjonalne efekty zabiegu SPA w zaciszu domowym. Szybkie efekty połączone z komfortem stosowania.
Intensywna pielęgnacja anti-age…
… tak! Ale dobrana do typu cery i problemów skórnych, z którymi się borykasz.
BIOVAX - ekspert pięknych włosów
L'biotica BIOVAX to ekspert w codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy, dostarczający najwyższej jakości kosmetyki inspirowane naturą, poparte wiedzą medyczną i profesjonalną, wspierane technologią.

L'biotica Estetic Clinic
alt
L'biotica Estetic Clinic

Inspiracją dla codziennej pielęgnacji skóry stały się zabiegi medycyny estetycznej, takie jak mezoterapia, oxybrazja i eksfoliacja kwasowa. Dzięki dermokosmetykom osiągniesz spektakularne działanie przeciwzmarszczkowe, redukcję niedoskonałości czy przebarwień skóry. Skuteczność zapewniają składniki aktywne i opatentowane technologie.

Oceanic

Bestsellery L'biotica Estetic Clinic

Wszystkie produkty
Oceanic

L'biotica Eclat
alt
L'biotica Eclat

Linia L’biotica Éclat (z franc. „blask”) to naturalnie upiększający rytuał pielęgnacyjny nadający skórze zdrowy blask i wygląd, pozostawiający cerę wygładzoną i promienną. Działa jak zastrzyk witalności i rozświetlenia dzięki połączeniu naturalnych składników o najbardziej skutecznym działaniu z nowoczesnymi technologiami, aby zapewnić bezpieczne dla skóry, odżywcze, przeciwdziałające starzeniu i niezwykle przyjemne, sensoryczne formuły odpowiednie dla każdego wieku.

Bestsellery L'biotica Eclat

Wszystkie produkty

L'biotica BIOVAX
alt
L'biotica BIOVAX

BIOVAX to ekspert w codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy, dostarczający najwyższej jakości produktów inspirowanych naturą, popartych wiedzą medyczną i profesjonalną, wspieranych technologią. Marka to odpowiedź na potrzeby osób, które szukają rozwiązania konkretnych problemów, takich jak wypadanie, przesuszenie, osłabienie czy przetłuszczanie się włosów. BIOVAX realizuje świadomą pielęgnację w duchu zero waste i odpowiedzialności społecznej. Dla osób oczekujących podczas codziennej pielęgnacji w domu profesjonalnych efektów jak w salonie fryzjerskim, adresowana jest linia BIOVAX Glamour.

Oceanic

Bestsellery L'biotica BIOVAX

Wszystkie produkty
Oceanic

L'biotica HOME SPA
L'biotica HOME SPA
L'biotica HOME SPA

L’biotica jako pierwsza w Polsce wprowadziła maski na tkaninie i złuszczające. Polki je pokochały! L’biotica HOME SPA to wciąż autorytet w dziedzinie masek do pielęgnacji twarzy i ciała, które zapewniają profesjonalne efekty zabiegu SPA w zaciszu domowym, szybkie efekty połączone z komfortem stosowania.

Bestsellery L'biotica HOME SPA

Wszystkie produkty

DERMOMASKI
DERMOMASKI
DERMOMASKI

L’biotica Dermomask to intensywna pielęgnacja przeciwstarzeniowa. Seria aktywnych maseczek, wspomagających walkę z typowymi problemami skóry – wersje na dzień (day active) i na noc (night active). Charakteryzuje się wysoką zawartością substancji aktywnych, precyzyjnie określonych poprzez stężenie procentowe. Farmaceutyczną jakość i skuteczność działania maseczek potwierdzają testy dermatologiczne.

Bestsellery DERMOMASKI

Wszystkie produkty