L'BIOTICA

Profesjonalne dermokosmetyki do pielęgnacji
L’biotica to innowacyjna marka dermokosmetyczna z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produktach do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz profesjonalnych zabiegach do rzęs i brwi. W ścisłej współpracy z dermatologami, trychologami i ekspertami kosmetologii, L’biotica tworzy bezpieczne produkty, zapewniające widoczne efekty i przyjemność stosowania, a ich skuteczność potwierdzają liczne badania.
Profesjonalne dermokosmetyki do pielęgnacji
L'BIOTICA Estetic Clinic MESO Treatment Wygładzająco-modelujący dermo zabieg serum noc 30 ml
Estetic Clinic
L'BIOTICA Estetic Clinic MESO Treatment Wygładzająco-modelujący dermo zabieg serum noc 30 ml
69,99 zł

Cenne składniki w wysokich stężeniach
Holistyczna pielęgnacja skóry dopasowana do potrzeb i problemów skóry w każdym wieku. Zawiera duże stężenia najczęściej poszukiwanych w pielęgnacji skóry składników: wit. C, kolagen, retinol, kwas hialuronowy, hydroksykwasy, niacymamid.
Domowe SPA
Szeroka gama masek na tkaninie do pielęgnacji twarzy i ciała, zapewnia profesjonalne efekty zabiegu SPA w zaciszu domowym. Szybkie efekty połączone z komfortem stosowania.
Intensywna pielęgnacja anti-age…
… tak! Ale dobrana do typu cery i problemów skórnych, z którymi się borykasz.
BIOVAX - ekspert pięknych włosów
L'biotica BIOVAX to ekspert w codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy, dostarczający najwyższej jakości kosmetyki inspirowane naturą, poparte wiedzą medyczną i profesjonalną, wspierane technologią.

L'biotica Estetic Clinic
alt
L'biotica Estetic Clinic
L’biotica Estetic Clinic to dermo-estetyczna linia do pielęgnacji twarzy odpowiadająca na potrzeby skóry dojrzałej. Wyróżnia ją opatentowana technologia CELL TECH RENO-PROTECTOR® oraz starannie dobrane składniki aktywne o udowodnionej skuteczności, które dzięki synergicznemu działaniu dają spektakularne efekty poprawy wyglądu i kondycji skóry, przeciwdziałając jej starzeniu.

Oceanic

Bestsellery L'biotica Estetic Clinic

Wszystkie produkty

L'biotica Eclat
alt
L'biotica Eclat
L’biotica Éclat to linia produktów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała w każdym wieku, bogata w naturalne składniki aktywne. To zastrzyk witalności, który rozświetla, głęboko odżywia, nawilża, pozostawiając skórę wygładzoną. Linia Éclat to bezpieczne, sensoryczne formuły, których skuteczność potwierdzają badania.

Bestsellery L'biotica Eclat

Wszystkie produkty

L'biotica BIOVAX
alt
L'biotica BIOVAX
L’biotica Biovax to ekspert w codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Dostarcza profesjonalne produkty oparte na zaawansowanych składnikach aktywnych oraz nowoczesnej technologii, których skuteczność stosowania potwierdzają liczne badania. Formuły powstają we współpracy z dermatologami oraz trychologami i odpowiadają na kluczowe potrzeby oraz problemy włosów i skóry głowy.

Oceanic

Bestsellery L'biotica BIOVAX

Wszystkie produkty

L'biotica HOME SPA
L'biotica HOME SPA
L'biotica HOME SPA
L’biotica jako pierwsza w Polsce wprowadziła maski na tkaninie. To produkty do pielęgnacji twarzy, okolic oczu, rąk oraz stóp. Wyróżnia je wysoka jakość, odpowiednio dobrane składniki aktywne oraz nowoczesny sposób podania, co zapewnia profesjonalne efekty zabiegu SPA połączone z komfortem stosowania, które można osiągnąć w zaciszu własnego domu.

Bestsellery L'biotica HOME SPA

Wszystkie produkty

DERMOMASKI
DERMOMASKI
DERMOMASKI
L’biotica Dermomask to linia skoncentrowanych maseczek w kremie. Zaawansowane formuły natychmiastowo poprawiają kondycję skóry, dając efekty już po 1 użyciu. Charakteryzują się wysoką zawartością substancji aktywnych, określonych poprzez stężenie procentowe, a ich skuteczność działania została potwierdzona w badaniach.

Bestsellery DERMOMASKI

Wszystkie produkty