MORE4CARE

Skuteczność, która zachwyca
More4Care to propozycja kosmetyczna do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Oferta obejmuje również make up oraz akcesoria. Siłą marki są szybkie i skuteczne rozwiązania przynoszące spektakularne efekty, uzyskane dzięki wysokiej jakości składników aktywnych. Skuteczność kosmetyków potwierdzają badania laboratoryjne i aplikacyjne oraz opatentowane technologie. Marka More4Care adresowana jest do kobiet, które cenią zaawansowane technologicznie produkty, jak również przyjemność ich stosowania. Zmysłowe formuły i konsystencje sprawią, że każda kobieta poczuje się pewniej i inspirująco.
Skuteczność, która zachwyca
Long4Lashes Serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml
Long4Lashes Serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml
84,99 zł

Natychmiastowe efekty
Marka proponuje szybkie i skuteczne rozwiązania, przynoszące spektakularne, natychmiastowe efekty, uzyskane dzięki wysokiej jakości produktom do pielęgnacji rzęs, brwi, twarzy, ciała, włosów oraz makijażu.
Zaawansowane technologie
Formuły kosmetyków powstają w oparciu o opatentowane technologie i wyselekcjonowane składniki aktywne o wysokich stężeniach, zamknięte w nowatorskich kompleksach.
Naukowe badania
Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania aparaturowe i aplikacyjne, przeprowadzone w niezależnym laboratorium. Badania te pozwalają potwierdzić deklarowane właściwości kosmetyków.
Zmysłowe konsystencje
Marka adresowana do kobiet, które cenią zaawansowane technologicznie produkty, jak również przyjemność ich stosowania. Zmysłowe konsystencje i zapachy sprawią, że każda kobieta poczuje się pewniej i inspirująco!

Makijaż
alt
Makijaż
Skuteczne produkty i akcesoria do makijażu. W kategorii znajduje się bestsellerowe serum przyspieszające wzrost rzęs, a także zaawansowane technologicznie kosmetyki do pielęgnacji rzęs i brwi, jak również podkłady kryjące z efektem rozświetlenia.

Bestsellery Makijaż

Wszystkie produkty

Pielęgnacja twarzy
alt
Pielęgnacja twarzy
Kompleksowa oferta pielęgnująca o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi. Zaawansowane działanie składników aktywnych pozwala na szybkie efekty.

Bestsellery Pielęgnacja twarzy

Wszystkie produkty

Pielęgnacja brązująca
alt
Pielęgnacja brązująca
GET YOUR TAN to zaawansowana linia produktów brązujących, zapewniających naturalną i złocistą opaleniznę już po pierwszym zastosowaniu. Ciesz się pięknie opaloną skórą przez cały rok!

Bestsellery Pielęgnacja brązująca

Wszystkie produkty

Pielęgnacja Ciała
Pielęgnacja Ciała
Pielęgnacja ciała
Zaawansowany program pielęgnujący ciało i modelujący sylwetkę, a przy tym otulający zmysły luksusowym zapachem! Antyoksydacyjne i ujędrniające właściwości produktów wspomagają metabolizm tkanki tłuszczowej. W połączeniu z maksymalnie skoncentrowanym
kompleksem pielęgnującym, gwarantują szybko widoczne rezultaty.

Bestsellery Pielęgnacja ciała

Wszystkie produkty

Pielegnacja włosów
Pielegnacja włosów
Pielegnacja włosów
To odpowiedź na konkretne problemy związane z pielęgnacją włosów. Produkty z tej serii chronią włosy przed wypadaniem, są kuracją wzmacniającą dla włosów osłabionych i łamliwych. Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi. W efekcie włosy stają się gęste i mocne.

Bestsellery Pielęgnacja włosów

Wszystkie produkty