MORE4CARE

Skuteczność, która zachwyca
More4Care to propozycja kosmetyczna do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Oferta obejmuje również make up oraz akcesoria. Siłą marki są szybkie i skuteczne rozwiązania przynoszące spektakularne efekty, uzyskane dzięki wysokiej jakości składników aktywnych. Skuteczność kosmetyków potwierdzają badania laboratoryjne i aplikacyjne oraz opatentowane technologie. Marka More4Care adresowana jest do kobiet, które cenią zaawansowane technologicznie produkty, jak również przyjemność ich stosowania. Zmysłowe formuły i konsystencje sprawią, że każda kobieta poczuje się pewniej i inspirująco.
Skuteczność, która zachwyca
Long4Lashes Serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml
Long4Lashes Serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml
84,99 zł

Natychmiastowe efekty
Marka proponuje szybkie i skuteczne rozwiązania, przynoszące spektakularne, natychmiastowe efekty, uzyskane dzięki wysokiej jakości produktom do pielęgnacji rzęs, brwi, twarzy, ciała, włosów oraz makijażu.
Zaawansowane technologie
Formuły kosmetyków powstają w oparciu o opatentowane technologie i wyselekcjonowane składniki aktywne o wysokich stężeniach, zamknięte w nowatorskich kompleksach.
Naukowe badania
Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania aparaturowe i aplikacyjne, przeprowadzone w niezależnym laboratorium. Badania te pozwalają potwierdzić deklarowane właściwości kosmetyków.
Zmysłowe konsystencje
Marka adresowana do kobiet, które cenią zaawansowane technologicznie produkty, jak również przyjemność ich stosowania. Zmysłowe konsystencje i zapachy sprawią, że każda kobieta poczuje się pewniej i inspirująco!

Makijaż
alt
Makijaż
Skuteczne produkty i akcesoria do makijażu. W kategorii znajduje się bestsellerowe serum przyspieszające wzrost rzęs, a także zaawansowane technologicznie kosmetyki do pielęgnacji rzęs i brwi, jak również podkłady kryjące z efektem rozświetlenia.

Bestsellery Makijaż

Wszystkie produkty

Pielęgnacja twarzy
alt
Pielęgnacja twarzy
Kompleksowa oferta pielęgnująca o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi. Zaawansowane działanie składników aktywnych pozwala na szybkie efekty.

Pielęgnacja brązująca
alt
Pielęgnacja brązująca
GET YOUR TAN to zaawansowana linia produktów brązujących, zapewniających naturalną i złocistą opaleniznę już po pierwszym zastosowaniu. Ciesz się pięknie opaloną skórą przez cały rok!

Bestsellery Pielęgnacja brązująca

Wszystkie produkty

Pielęgnacja Ciała
Pielęgnacja Ciała
Pielęgnacja ciała
Zaawansowany program pielęgnujący ciało i modelujący sylwetkę, a przy tym otulający zmysły luksusowym zapachem! Antyoksydacyjne i ujędrniające właściwości produktów wspomagają metabolizm tkanki tłuszczowej. W połączeniu z maksymalnie skoncentrowanym
kompleksem pielęgnującym, gwarantują szybko widoczne rezultaty.

Bestsellery Pielęgnacja ciała

Wszystkie produkty

Pielegnacja włosów
Pielegnacja włosów
Pielegnacja włosów
To odpowiedź na konkretne problemy związane z pielęgnacją włosów. Produkty z tej serii chronią włosy przed wypadaniem, są kuracją wzmacniającą dla włosów osłabionych i łamliwych. Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi. W efekcie włosy stają się gęste i mocne.

Bestsellery Pielęgnacja włosów

Wszystkie produkty