Oillan

Emolienty do skóry wrażliwej, suchej, atopowej
Od 15. lat dbamy o najbardziej wrażliwą skórę: niemowląt i dzieci, a także wymagających dorosłych. Emolienty polskiej marki Oillan to bezpieczna i skuteczna pielęgnacja – już od 1. dni życia. Gama hipoalergicznych emolientów Oillan stanowi receptę na przywrócenie równowagi skórze suchej, podrażnionej, atopowej, wrażliwej i alergicznej. Specjalnie dobrane receptury przebadane klinicznie pod kontrolą dermatologiczną, pediatryczną oraz ginekologiczną, zawierają składniki aktywne, które kompleksowo rozwiązują dysfunkcje skóry, przez łagodzenie zmian i profilaktykę powstawania nowych.
Emolienty do skóry wrażliwej, suchej, atopowej
OILLAN Derm+ Kremowy żel do mycia 400 ml
Derm+
OILLAN Derm+ Kremowy żel do mycia 400 ml
41,99 zł

Bezpieczeństwo
Produkty Oillan tworzymy z surowców o najwyższym profilu bezpieczeństwa i poddajemy rygorystycznym testom pod kontrolą lekarzy specjalistów. Warunkiem wprowadzenia produktu jest pozytywny wynik badania z udziałem osób z problemami skórnymi, alergiami lub skórą wrażliwą.
Wiedza
Receptury Oillan tworzą biotechnolodzy w oparciu o wysokiej jakości składniki aktywne. Preparaty powstają we współpracy z lekarzami dermatologii i w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej, atopowej, czy dotkniętej innymi dermatozami.
Doświadczenie
Ponad 15 letnie doświadczenie w tworzeniu skutecznych emolientów dla najbardziej wymagającej skóry pozwoliło nam uzyskać zaufanie rodziców oraz pacjentów.
Gwarancja skuteczności
Nasze receptury bazują na opatentowanych i unikalnych kompleksach Atopicare, Avena Oil Active i ASM Repair oraz znanych i cenionych ze swojej skuteczności surowcach. Produkty Oillan Derm+: emulsja do kąpieli, balsam do ciała oraz kremowy żel do mycia posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Oceanic
Oceanic

alt
Oillan Derm+
Emolienty Oillan Derm+ to program specjalistycznej pielęgnacji skóry suchej i dotkniętej schorzeniami dermatologicznymi np. AZS, łuszczycą, egzemą, rybią łuską. Przynoszą ulgę i ochronę już od pierwszej sekundy przywracając skórze komfort. To ukojenie, odżywienie i wzmocnienie wrażliwej skóry niemowląt, dzieci i dorosłych, już od pierwszych dni życia. Produkty Oillan Derm+: emulsja do kąpieli, balsam do ciała oraz kremowy żel do mycia posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

alt
Oillan Baby
Oillan Baby to hipoalergiczny program do codziennej pielęgnacji wrażliwej, jeszcze nie w pełni dojrzałej skóry noworodków i niemowląt. Już od pierwszych dni życia wspiera prawidłowe funkcjonowanie bariery ochronnej naskórka. Produkty Oillan Baby podlegają rygorystycznym badaniom klinicznym pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną, aby zapewnić bezpieczeństwo i jak najlepiej zaopiekować się skórą Twojego maluszka.

alt
Oillan Mama
Oillan Mama to linia pielęgnacyjnych produktów dla mam i przyszłych mam (już od 8. tygodnia ciąży), wspomagających równowagę fizjologiczną i naturalny system ochrony skóry. Wyróżnia ją skoncentrowane działanie, bez ryzyka podrażnień. Produkty nie zawierają barwników oraz kompozycji zapachowych. Są przebadane klinicznie pod kontrolą dermatologiczną i ginekologiczną.

alt
Oillan Avena Oil Active
Olejkowe emolienty Oillan to uniwersalne rozwiązanie dla całej rodziny, od pierwszych dni życia, dla dzieci i dorosłych. Proste składy o udowodnionym działaniu zapewnią przesuszonej skórze intensywną regenerację, głębokie nawilżenie, ukojenie i komfort także przy świądzie i pieczeniu. Jednocześnie hipoalergiczne kompozycje zapachowe dostarczą przyjemności z użytkowania. Produkty są przebadane pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną.

alt
Oillan Multi-help
Wielozadaniowy krem barierowy to niezbędnik w każdym domu. Niezwykle skutecznie zabezpiecza skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Przynosi natychmiastową ulgę i ukojenie skórze wrażliwej, podrażnionej, zaczerwienionej i swędzącej. Długotrwale nawilża i wspomaga proces regeneracji skóry już od pierwszego użycia. Można go stosować na podrażnioną i odparzoną skórę u niemowląt od 1. dni życia.
Sprawdź wszystkie zastosowania kremu barierowego Oillan Multi-Help.