Himalaya Cystone wspomaga układ moczowy 100 szt.

100 szt.
EAN: 8901138030711
34,89 zł

Cystone suplement diety zawiera ekstrakty z Didymocarpus pedicellata, oraz Saxifraga ligulata, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i nerek. Jak również ekstrakt z Rubia cordifolia, która przyczynia się do utrzymania prawidłowej cyrkulacji dróg moczowych.

Porcja: 1 tabletka 2 razy dziennie, popijając wodą.

Powyższy produkt zaliczany jest do grupy suplementów diety. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie wolno przekraczać zalecanej porcji suplementu diety do spożycia w ciągu dnia, która jest wskazana na opakowaniu przez producenta.

Skład w 2 tabletkach (zalecana porcja dzienna): wyciąg z liści Didycocarpus pedicellata 130 mg, celuloza mikrokrystaliczna (emulgator), wyciąg z korzenia Skalnicy (Saxifraga ligulata) 98 mg, ekstrakt z korzenia Marzanny Europejskiej (Rubia cordifolia) 32 mg, ekstrakt z kłącza Cyperus scariosus 32 mg, ekstrakt z nasion Grzebykowca (Achyranthes aspera) 32 mg, ekstrakt z części nadziemnej Onosma bracteatum 32 mg, ekstrakt z całej rośliny Vernonia cinerea 32 mg, krzemian wapnia 32 mg, oczyszczony puder mineralny (Pdr. Shilajeet) 26 mg, karboksymetyloceluloza sodowa (stabilizatory), dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające), Poliwinylopolipirolidon (stabilizatory), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancje glazurujące).

 

Dodaj do listy życzeń
Oceny
Średnia ocena klientów
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać potwierdzone zakupem oceny i recenzje o produktach, zaloguj się.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać potwierdzone zakupem oceny i recenzje o produktach, zaloguj się.