More4Care Serum przyspieszające wzrost brwi 3 ml

3 ml
EAN: 5900116090283
84,99 zł

SERUM PRZYSPIESZAJACE WZROST BRWI o potwierdzonej badaniami klinicznymi skuteczności widocznie wzmacnia, pogrubia i poprawia kondycję brwi już po 3. tygodniach regularnego stosowania. Stymuluje brwi do intensywnego wzrostu i pogrubienia.

Opatentowana formuła zawiera:
• KOMPLEKS SUBSTANCJI AKTYWNYCH - uważany obecnie za najbardziej efektywny związek wzmacniający brwi, dzięki działaniu podczas wszystkich faz życia włosków.
• KWAS HIALURONOWY - intensywnie nawilża brwi i wygładza ich powierzchnię.
• PROWITAMINA B5 - wnikając we włókna włosków, poprawia ich strukturę. Brwi staja się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.

Pierwsze efekty widoczne już po 3. tygodniach, potwierdzone w badaniach*
93% wygładzenie struktury brwi
90% poprawa elastyczności i blasku brwi
83% nawilżenie brwi
73% pogrubienie i poprawa kondycji brwi
*Badanie aplikacyjne przeprowadzone w niezależnym Laboratorium Badawczym po 3. tygodniach regularnego stosowania serum do brwi.

Przygotowanie i stosowanie: Serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu aplikatora na czystą i suchą skórę od wewnętrznej do zewnętrznej strony brwi lub na obszary wymagające zagęszczenia. Pozostawić do wchłonięcia. Stosować raz dziennie na noc. Dla zaobserwowania pełnego efektu pogrubienia i zagęszczenia brwi należy przeprowadzić pełną, 4-miesieczną kurację. W celu utrzymania efektu po zakończonej kuracji, serum powinno stosować się 3-4 razy w tygodniu.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy nakładać preparatu na zaczerwienioną, podrażnioną i uszkodzoną skórę. Jeśli objawy utrzymują się pomimo odstawienia produktu, należy skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku przedostania się preparatu do oka należy obficie i dokładnie przepłukać oczy ciepłą wodą. Z uwagi na brak wystarczających badań, nie należy stosować preparatu w okresie ciąży oraz podczas karmienia piersią. Produkt nie powinien być stosowany podczas chemioterapii oraz przez osoby poniżej 18. roku życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu bezpiecznym i niedostępnym dla dzieci.

Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Panthenol, Hyaluronic Acid, Allantoin, Triethanolamine, Methylparaben, Disodium Phosphate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol
Dodaj do listy życzeń
Oceny
Średnia ocena klientów
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać potwierdzone zakupem oceny i recenzje o produktach, zaloguj się.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać potwierdzone zakupem oceny i recenzje o produktach, zaloguj się.