PartySmart Suplement diety 1 kapsułka

1 szt.
EAN: 605069005821
5,59 zł
PartySmart wspiera lepsze samopoczucie następnego ranka. To skuteczny wybór dla tych, którzy planują dobra zabawę w nocy i doskonałe samopoczucie rano. Jest to możliwe dzięki naturalnym składnikom produktu opartych na wiedzy i doświadczeniu Ayurvedy. 100% naturalnych składników aktywnych
Dzięki optymalnej formule ziołowej Cykorii, Budziszki i Amli i innych ziół, PartySmart to naturalny wybór, aby zapewnić dobre samopoczucie rano, po dobrej zabawie, tylko za pomocą 1 kapsułki. Przebadany naukowo

W testach naukowych przeprowadzonych przez firmę Himalaya, PartySmart nie tylko wpierał fizyczny komfort następnego dnia, po dobrej zabawie, ale także zapewniał energię i dobry nastrój.
Przygotowanie i stosowanie: Jedną kapsułkę PartySmart zażywamy wraz z 1 pierwszym drinkiem alkoholowym, popijając ją wodą.
Nie zaleca się przyjmowania przez dzieci poniżej 18 roku życia, kobiety karmiące piersią i osoby starsze. Nie stosować w ciąży. Nie należy prowadzić samochodu po spożyciu alkoholu; należy pić odpowiedzialnie i nie spożywać alkoholu w nadmiarze. Przechowywać z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w temperaturze poniżej 30°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w lodówce. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zrównoważonej i zróżnicowanej diety.
Celuloza mikrokrystaliczna (emulgator), kapsułka wegetarianska (zageszczacz) Hydroksypropylometyloceluloza), wyciag z brodziuszki wiechowatej (Andrographis paniculata) 47 mg, wyciag z nasion cykorii podróznik (Cichorium intybus) 47 mg, wyciag z owoców daktylowca własciwego (Phoenix dactylifera) 47 mg, wyciag z owoców winorosli własciwej (Vitis vinifera) 47 mg, wyciag z owoców lisciokwiatu garbnikowego (Emblica officinalis) 31 mg, wyciag z lisciokwiatu gorzkiego (Phyllanthus amarus) 31 mg, kapsułka wegetarianska (woda, (stabilizator) Karagen, (antyoksydant) Octan potasu)
new
Dodaj do listy życzeń
Oceny
Średnia ocena klientów
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać potwierdzone zakupem oceny i recenzje o produktach, zaloguj się.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać potwierdzone zakupem oceny i recenzje o produktach, zaloguj się.