PartySmart Suplement diety 1 kapsułka

1 szt.
EAN: 605069005821
5,99 zł

PartySmart wspiera lepsze samopoczucie następnego ranka. To skuteczny wybór dla tych, którzy planują dobra zabawę w nocy i doskonałe samopoczucie rano. Jest to możliwe dzięki naturalnym składnikom produktu opartych na wiedzy i doświadczeniu Ayurvedy. 100% naturalnych składników aktywnych
Dzięki optymalnej formule ziołowej Cykorii, Budziszki i Amli i innych ziół, PartySmart to naturalny wybór, aby zapewnić dobre samopoczucie rano, po dobrej zabawie, tylko za pomocą 1 kapsułki. Przebadany naukowo

W testach naukowych przeprowadzonych przez firmę Himalaya, PartySmart nie tylko wpierał fizyczny komfort następnego dnia, po dobrej zabawie, ale także zapewniał energię i dobry nastrój.

Przygotowanie i stosowanie: Jedną kapsułkę PartySmart zażywamy wraz z 1 pierwszym drinkiem alkoholowym, popijając ją wodą.

Nie zaleca się przyjmowania przez dzieci poniżej 18 roku życia, kobiety karmiące piersią i osoby starsze. Nie stosować w ciąży. Nie należy prowadzić samochodu po spożyciu alkoholu; należy pić odpowiedzialnie i nie spożywać alkoholu w nadmiarze. Przechowywać z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w temperaturze poniżej 30°C. Nie przechowywać w lodówce. 

Powyższy produkt zaliczany jest do grupy suplementów diety. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie wolno przekraczać zalecanej porcji suplementu diety do spożycia w ciągu dnia, która jest wskazana na opakowaniu przez producenta.

Celuloza mikrokrystaliczna (emulgator), kapsułka wegetarianska (zageszczacz) Hydroksypropylometyloceluloza), wyciag z brodziuszki wiechowatej (Andrographis paniculata) 47 mg, wyciag z nasion cykorii podróznik (Cichorium intybus) 47 mg, wyciag z owoców daktylowca własciwego (Phoenix dactylifera) 47 mg, wyciag z owoców winorosli własciwej (Vitis vinifera) 47 mg, wyciag z owoców lisciokwiatu garbnikowego (Emblica officinalis) 31 mg, wyciag z lisciokwiatu gorzkiego (Phyllanthus amarus) 31 mg, kapsułka wegetarianska (woda, (stabilizator) Karagen, (antyoksydant) Octan potasu)
Dodaj do listy życzeń
Oceny
Średnia ocena klientów
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać potwierdzone zakupem oceny i recenzje o produktach, zaloguj się.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać potwierdzone zakupem oceny i recenzje o produktach, zaloguj się.