Home SPA

L'BIOTICA Złuszczające plastry na pięty

2 szt
EAN: 5903246244076
Termin ważności: 30.09.2024
Cena promocyjna 10,49 zł Regular Price 14,99 zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Złuszczające plastry na pięty skuteczne złuszczanie Po kuracji złuszczającej pięty są odczuwalnie gładsze i miękkie. Złuszczające plastry na pięty w postaci płatka nasączonego aktywnie działającym płynem. Zawarte w produkcie aktywne kwasy skutecznie złuszczają i usuwają martwy naskórek, zgrubienia i zrogowacenia skóry pięt. Produkt wzbogacony o betainę, ekstrakty z limonki, borówki i pomarańczy, które pielęgnują i wygładzają skórę pięt. Maska w postaci płatka spełnia rolę filtra, który w połączeniu z ciepłotą ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i ułatwia ich wchłanianie.

Przygotowanie i stosowanie: Umyj i osusz stopy. Ostrożnie wyjmij produkt z opakowania i umieść nasączony płatek na pięcie (KROK 1). Rozłóż nakładkę ochronną (KROK 2) i owiń nią piętę z nasączonym płatkiem. Zabezpiecz materiał naklejką mocującą. Pozostaw na piętach od 90 do 120 min., zależnie od kondycji pięt. Usuń napiętki i zmyj pozostałość płynu ciepłą wodą. Skóra pięt zaczyna złuszczać się od 5 do 14 dni po użyciu.

Produkt do użytku zewnętrznego. Używać tylko zgodnie z instrukcją nie częściej niż co 25 dni. Nie stosować na podrażnioną lub oparzoną skórę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używać bezpośrednio po otwarciu opakowania. Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat.

Aqua, Alcohol Denat., Glycolic Acid, Lactic Acid, Isopropyl Alcohol, Urea, Propylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Pyrus malus (Apple) fruit extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Betaine, Butylene Glycol, Parfum, Salicylic Acid, Menthol, disodium edta, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Cironellol

sale
Dodaj do listy życzeń
Oceny
Średnia ocena klientów
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać potwierdzone zakupem oceny i recenzje o produktach, zaloguj się.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać potwierdzone zakupem oceny i recenzje o produktach, zaloguj się.